Ректор Університету взяв участь у відкритті 7 партії Чемпіонату світу з шахів серед жінок

Почесну місію зробити перші ходи у сьогоднішній партії зробили Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник (чорними за Марію Музичук) і ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало (білими фігурами за Хоу Іфань).

Сьома гра турніру між українкою Марією Музичук та китаянкою Хоу Іфань закінчилася нічиєю. Загальний рахунок турніру станом на 11 березня – 4,5:2,5 на користь Іфань.

Відзначимо, що впродовж шахового періоду шанс виконати почесний перший хід у партії мали: Doctor Honoris Causa Львівського університету Ігор Юхновський, Ректор ЛНУ ім. Івана Франка (1990-2007, 2010-2013 рр.), професор Іван Вакарчук, випускник нашого Університету Святослав Вакарчук, а також Андрій Садовий, 6-річна Калина Фурманова, Ярослав Грибальський, Валерій Сушкевич, 11-класник Андрій Рабець, Ігор Худоб’як, Володимир Костевич, Назар Палідович і Мірча Луческу.