Ректор Університету зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні

У рамках робочого візиту до Львова 20 квітня 2017 року Університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі. Під час зустрічі з Ректором, професором Володимиром Мельником японський дипломат відзначив вагому роль Львівського національного університету імені Івана Франка у процесі вивчення японської мови та культури в Україні. Також Шігекі Сумі висловив підтримку нашій крані, зазначивши, що Україну та Японію об’єднують спільні виклики на геополітичній арені і на шляху до вирішення екологічних проблем.

Ректор Володимир Мельник наголосив, що Львівський університет активно співпрацює з вищими навчальними закладами Японії. Зокрема, минулого року представники Хіросімського технологічного інституту започаткували співпрацю із кафедрою генетики та біотехнології біологічного факультету Університету. Окрім того, академічними партнерами Львівського університету є Міжнародний університет Сузука та Університет Ямагучі. Надалі, за словами Володимира Петровича, ЛНУ ім. Івана Франка розширюватиме і зміцнюватиме зв’язки з науковими інституціями Японії.

Надзвичайний і Повноважний Посол Шігекі Сумі задекларував готовність сприяти співпраці Посольства Японії з Львівським університетом, а також запросив представників академічної спільноти долучатися до численних заходів в рамках проведення Року Японії в Україні.