Ректор Університету зустрівся з директором  Міжнародного благодійного фонду «Відродження» Євгеном Бистрицьким

Під час свого візиту до Львова виконавчий директор найбільшої благодійної фундації в Україні – Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький відвідав Львівський національний університет імені Івана Франка. Як член Наглядової ради Львівського університету Євген Костянтинович зустрівся з Ректором, професором Володимиром Мельником.

Після активного обговорення проблемних питань, що стосуються розвитку Університету, співрозмовники окреслили подальшу стратегію модернізації навчального процесу та висловили свої пропозиції щодо можливості залучення додаткових ресурсів для підтримки обдарованих ініціативних студентів і науковців. Під час зустрічі також йшлося про шляхи реалізації освітніх проектів і програм Міжнародного фонду «Відродження» та участь Університету в конкурсах і грантах.

Євген Бистрицький зосередив увагу на важливості й необхідності масштабної підтримки тимчасово перенесеного до Вінниці Донецького національного університету і додав, що Міжнародний фонд «Відродження» ініціював реалізацію проекту «Європейський розвиток Донецького національного університету». «Те, що ми підтримали цей проект, засвідчує, що ДонНУ має потенціал трансформуватись у сучасний університет європейського типу. Університет має стати «екземплярним», більш розвинутим та «модельним», як зразок розвитку ВНЗ, переміщених із зони АТО», – зазначив директор фонду.

«Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію на Сході України та продовження збройного конфлікту на території Донецька, на знак академічної солідарності й підтримки ми передали донецьким колегам понад 2 тонни книг», – розповів про дієві кроки співпраці Львівського та Донецького університетів Ректор Університету, професор Володимир Мельник.

Володимир Петрович подякував Євгенові Бистрицькому за підтримку Львівського університету та висловив сподівання на подальше зміцнення співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Відродження».