Ректор Володимир Мельник обговорив зі студентами Університету актуальні питання освітнього процесу

24 жовтня 2017 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник зустрівся з лідерами студентських організацій Університету. Під час зустрічі йшлося про найактуальніші питання освітнього та виховного процесу, а також соціального забезпечення студентів.

Під час діалогу з молоддю Володимир Мельник акцентував увагу на процесі удосконалення навчальних планів та курсів і наголосив, що у сучасному динамічному світі одним із основних завдань викладачів вищих навчальних закладів є надання студентам інформації і знань, які будуть надійною основою для подальшого особистісного розвитку молоді.

А відтак, Ректор закликав студентів не лише бути сумлінними у навчанні, а й активно долучатися до оцінювання й удосконалення освітнього процесу у Львівському університеті. Зокрема, Володимир Петрович наголосив на необхідності проведення контрольних замірів знань та участі студентів в опитуваннях щодо якості викладання тих чи інших дисциплін. За словами Ректора, ці кроки спрямовані на подальше покращення освітнього процесу у ЛНУ ім. Івана Франка.

Також Ректор подякував студентам за активну і принципову позицію, яку вони проявляють у багатьох аспектах життя Львівського університету, і наголосив, що часто саме від молоді залежить майбутнє Університету і країни.

Окрему увагу учасники діалогу зосередили на процесі покращання умов проживання у гуртожитках й перспективах розширення студентського містечка Університету.