Ректор Володимир Мельник зустрівся із Послом ЄС в Україні	Хюґом Мінґареллі

В рамках робочого візиту до Львова Посол Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі 28 березня 2017 року відвідав Львівський національний університет імені Івана Франка. Під час зустрічі з Ректором Університету, професором Володимиром Мельником Посол Європейського Союзу розповів про необхідність напрацювання практичних пропозицій щодо поглиблення подальшої співпраці між Україною та ЄС, а також між Львівським університетом і Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Зокрема, Хюґ Мінґареллі наголосив, що представники ЄС можуть поділитися своїм досвідом реформ і реалізації тих чи інших проектів, а також напрацюваннями успішних моделей функціонування різних сфер життя суспільства.

«Ми знаємо, що у Львові є ціла низка університетів і дослідницьких центрів високого рівня і переконаний, що ми маємо посилити нашу співпрацю. Зокрема, для того, щоб ви могли отримати кращий доступ до провідних європейських програм», – зазначив Хюґ Мінґареллі.

Ректор Університету, професор Володимир Мельник подякував Послу ЄС в Україні за активну підтримку європейських прагнень нашої держави і за конкретні пропозиції щодо інтеграції української освіти й науки у світовий контекст.

За словами Володимира Петровича, у нинішніх умовах без активної співпраці з європейськими університетами українські вищі навчальні заклади не можуть будувати успішне майбутнє, адже справжній розвиток освіти і науки передбачає реалізацію численних наукових проектів і перейняття досвіду успішної побудови системи управління освітніми процесами.

Окрім того, Ректор Університету наголосив, що зараз ЛНУ ім. Івана Франка співпрацює із більш аніж 100 іноземними навчальними та науковими установами. Кожного року близько 1000 студентів та викладачів Університету мають нагоду відвідати світові наукові осередки, що є свідченням орієнтації Університету на перейняття передового світового досвіду творення освіти і науки.

На завершення зустрічі Посол Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі і Ректор Університету, професор Володимир Мельник домовилися сприяти всебічній співпраці ЛНУ ім. Івана Франка і Представництва ЄС в Україні.