Ректор Володимир Мельник зустрівся з головою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертурулом Апаканом

11 вересня 2017 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав голова та представники Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні.

Під час зустрічі з Ректором Університету, професором Володимиром Мельником голова СММ ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан розповів про основні напрями роботи моніторингової місії й акцентував увагу на вагомій ролі Львова для всього суспільно-політичного життя України.

«Мені відомо, що ваш Університет є одним із найдавніших в Україні, він добре структурований і гарно працює. Дякуємо за вашу готовність до співпраці. Для мене Львів є втіленням інтелектуального і культурного центру України. Багато подій, які тут відбуваються потім поширюються на всю Україну», – зазначив Ертурул Апакан.

Також голова СММ ОБСЄ в Україні наголосив, що для світової спільноти важливо, щоб в Україні запанував мир. Саме тому Спеціальна моніторингова місія й надалі розгортатиме свою діяльність на території нашої держави.

Ректор Володимир Мельник подякував послу за високу оцінку Львова як інтелектуального центру і висловив сподівання на спільну працю, спрямовану на донесення правди про події в Україні.

«Ваш позитивний досвід вирішення військових конфліктів – це те, що може допомогти Україні. Наша держава зазнала агресії зі сторони Росії, а тому ми цінуємо ваші зусилля, спрямовані на врегулювання ситуації в Україні», – зазначив Володимир Мельник.