Ректор Володимир Мельник  зустрівся з президентом Університету імені Грента МакЮена

Президент Університету імені Грента МакЮена (Едмонтон, Канада) Девід Аткінсон із дружиною та проектний менеджер Центру українських ресурсів та розвитку Університету імені Грента МакЮена Юрій Конкін з офіційним візитом відвідали Львівський національний університет імені Івана Франка, де зустрілися з Ректором, професором Володимиром Мельником, проректором із науково-педагогічної та виховної роботи Ярославом Гарасимом, деканами філологічного факультету та факультету педагогічної освіти Святославом Пилипчуком і Дмитром Герцюком, директором Педагогічного коледжу Оксаною Сурмач, старшим викладачем кафедри українського прикладного мовознавства, координатором Міжнародної літньої школи з української мови та країнознавства Лесею Антонів.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці між університетами щодо реалізації спільних освітніх проектів і наукових розробок. Йшлося, зокрема, про налагодження академічних обмінів та участь студентів у літніх школах.

Ректор Володимир Мельник наголосив, що на основі досвіду найпрестижніших університетів світу ЛНУ ім. Івана Франка розвивається як освітній і науковий центр європейського рівня. Спілкуючись із канадськими колегами, Володимир Петрович висловив надію на продовження розпочатого міжкультурного українсько-канадського діалогу в конструктивному форматі.

Декан факультету педагогічної освіти зазначив, що Педагогічний коледж Львівського університету спільно з Університетом імені Грента МакЮена був залучений до міжнародного проекту з інклюзивної освіти.

Про участь студентів зі США та Канади у щорічній Міжнародній літній школі з української мови та країнознавства розповіла старший викладач кафедри українського прикладного мовознавства, координатор літньої школи Леся Антонів.

Президент Університету імені Грента МакЮена Девід Аткінсон радо підтримав пропозиції Ректора Львівського університету щодо налагоження співробітництва спочатку у сфері гуманітаристики, а згодом і в галузі природничих наук.

Довідка: Університет імені Гранта МакЮена, розташований в місті Едмонтон (провінція Альберта) є державним вищим навчальним закладом. Університет МакЮена широко відомий в країні завдяки високоякісним навчальним програмам, індивідуалізованим підходам до потреб студентів та доступним цінам на навчання.

Університет Гранта МакЮена пропонує понад 70 навчальних програм, починаючи із підготовчої програми MacEwan USI і закінчуючи програмами бакалаврату.