Ректори Львівського та Аріельського університетів підписали угоду про співпрацю

У рамках візиту делегації Університету на чолі з Ректором, професором Володимиром Мельником до Ізраїлю 1 грудня 2015 року відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Аріельським університетом.

Передумовою для підписання угоди стала трирічна співпраця науковців Львівського та Аріельського університетів. Зокрема, упродовж цього часу провідні ізраїльські вчені-політологи брали участь у гостьовому лекторії і ділилися своїми знаннями й досвідом зі студентами й колегами Львівського університету.

Згідно з текстом угоди обидва університети мають на меті поглиблення співпраці в освітній та науковій сфері. Також передбачено можливість організації спільних конференцій і підготовку наукових публікацій.

Додамо, що зараз українські й ізраїльські політологи спільно працюють над виданням підручника «Політична система Ізраїлю», який вийде друком уже наступного року.

Окрім того, угода передбачає широкі можливості для академічних обмінів, що сприятиме збагаченню досвідом та інтенсифікації процесу співпраці між вищими навчальними закладами обох країн.

Делегація Львівського університету, до складу якої увійшли Ректор Університету, професор Володимир Мельник, професор кафедри політології, директор Центру політичних досліджень Анатолій Романюк і доцент кафедри політології Юрій Шведа, окрім візиту до Аріельського університету, відвідали й найбільший і найвідоміший вищий навчальний заклад Ізраїлю, розташований у його столиці, – Єврейський університет у Єрусалимі, де мали нагоду ознайомитися з його структурою та організацією навчального процесу.

Представники Львівського університету також відвідали офіційні державні установи Ізраїлю.

Зазначимо, що Аріельський університет – наймолодший із восьми вищих навчальних закладів Ізраїлю, розташований у містечку поблизу Тель-Авіва. У ньому навчається понад 14 тисяч студентів. В основному діяльність університету спрямована на фундаментальні й прикладні дослідження.

Світлини: з Fb-сторінки Юрія Шведи Більше фото