32

Центр гуманітарних досліджень засновано, як громадську організацію у грудні 1996 року. З січні 1997 року Центр став окремим науково-організаційним підрозділом Львівського національного університету ім. Івана Франка. Діяльність Центру спрямована на пошук та провадження досліджень у галузі гуманітарних наук, сприяння розвитку гуманітарної науки в Університеті, впровадження нових моделей навчання та нового змістового наповнення гуманітарної освіти. За майже 20 років своєї діяльності Центр здійснив низку успішних наукових проектів, серед яких освітні програми, університетські діалоги, міжнародні семінари та конференції, створення електронного архіву з відкритим доступом до документів, тощо.

Зокрема, був створений проект Антропос у співпраці з Науковою бібліотекою Львівського університету.

Контактна інформація:

Тел.: 239-41-18

Адреса: м. Львів, вул. Університетська, 1, 208 ауд.