Черговою відзнакою поповнилася колекція нагород викладачів-спортсменів Львівського університету. 15 грудня 2018 року на Міжнародному турнірі з плавання, що відбувався в Житомирі, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту, кандидат у майстри порту з плавання Романа Сіренко отримала нагороду за 3-тє місце у Національному кубку Асоціації з плавання в категорії «Мастерс» серед жінок із результатом 3719 очок. Це підсумок участі Романи Романівни у трьох етапах Кубку в 2018 році. Нагороду вручали президент Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «Мастерс» Руслан Фріауф і президент житомирського клубу «Аквамастерс» Ігор Кухарев.
Щиро вітаємо Роману Сіренко і весь колектив кафедри фізичного виховання та спорту з високою нагородою і бажаємо нових спортивних звершень!