Розпочала роботу ІІ Міжнародна конференція «IEEE UKRCON-2019»

2 липня 2019 року у Львові розпочала роботу ІІ Міжнародна конференція «IEEE UKRCON-2019». Загальна тема наукового форуму – «Розвиток суспільства за допомогою прикладної фізики, електротехніки та обчислювальної техніки».

Офіційно відкрили конференцію у конференц-залі готелю «Дністер». У Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулися секційні засідання, під час яких вчені з різних куточків України та світу дискутували щодо найважливіших проблем фізики, електротехніки, обчислювальної техніки тощо. У доповідях науковців, зокрема, йдеться про біоінженерію та біороботику, автоматизацію промисловості, системний аналіз і надійність комп’ютерних наук, промислову та енергетичну електроніку, нанотехнології, фотоніку і електронні пристрої та магнітики.

Паралельно із конференцією працює також німецько-український науково-практичний семінар «Інструменти ІТ для інтегрованого містобудування», присвячений окресленню потенціалу для розробки інтерактивних, відкритих цифрових інструментів для розвитку міст. Семінар проводять спільно із українськими експертами у сфері ІТ та програмного забезпечення з академічних кіл, державного управління та промисловості. Основні питання семінару:

• які дані та системи доступні для інструментів розвитку міст в Україні, і як вони можуть бути використані?
  • які програмні рішення існують для міського аналізу та моделювання, і як вони можуть бути використані?
  • розробка потенційних проектів співпраці між німецькими науково-дослідними установами та українськими містами, компаніями та університетами.

Конференція «IEEE UKRCON-2019» триватиме до 6 липня 2019 року.