Розпочала роботу VІIІ Всеукраїнська наукова конференція «Проблеми геології фанерозою України»

9 жовтня 2017 року на геологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка стартувала VІIІ Всеукраїнська наукова конференція «Проблеми геології фанерозою України». Участь у конференції беруть провідні науковці зі Львова, Києва, Дніпра, Кропивницького, Хмельницького, Тернополя та інших міст, які упродовж трьох днів обговорюватимуть актуальні проблеми геології, палеонтології, палеоекології, стратиграфії фанерозою України тощо.

Декан геологічного факультету Микола Павлунь наголосив, що конференція традиційно відбувається у Львівському університеті завдяки тому, що у структурі геологічного факультету функціонує єдина в Україні кафедра історичної геології та палеонтології.  А відтак, саме ЛНУ ім. Івана Франка є одним із важливих осередків дослідження проблем геології фанерозою України.

Тематичні наукові напрацювання, представлені на конференції, є надзвичайно актуальними, адже вони охоплювали найновіші палеонтолого-стратиграфічні досягнення, які застосовують при вивченні осадових відкладів різних регіонів України та світу. Також у своїх наукових доповідях учасники з’ясовують закономірності розміщення та умови формування родовищ вуглеводів та інших корисних копалин України, що безумовно знайде практичне застосування  у майбутньому.

Конференція триватиме до 11 жовтня 2017 року.

Світлини: Олександра Лавриновича Більше фото