Розпочався набір на курси “Інформаційні технології в освіті”

Шановні колеги!

Розвиток інформаційних технологій у сучасному світі відбувається з неймовірною швидкістю. Виникає потреба оптимізувати освітній процес вищої школи згідно з вимогами сьогодення.

У зв’язку з цим постає низка питань. Як максимально ефективно застосовувати інформаційні технології у освіті? Які засоби дозволять оптимізувати процес викладання? Які корисні веб-ресурси допоможуть підвищити ефективність взаємодії між викладачем та студентом?

Відповіді на ці та  інші питання, Ви зможете отримати на практичному курсі “Інформаційні технології в освіті” у Львівському національному університеті імені Івана Франка , де ви дізнаєтесь про основні актуальні інформаційні технології в освіті, а саме:

• ознайомитесь з можливостями середовища електронного навчання Університету та перспективними напрямами використання LMS Moodle (створення власних електронних навчальних  курсів; використання основних функціональних можливостей платформи: тестування, завдання, анкетування, швидке опитування та ін.);
  • розглянете можливості веб-платформи факультету Університету для ведення особистих, кафедральних та факультетських веб-ресурсів;
  • засвоїте основну інформацію про роботу з хмарними сервісами збереження даних (Google Drive, Dropbox);
  • навчитеся створювати успішну презентацію на основі комерційного та відкритого програмного забезпечення (MS PowerPoint, Prezi);
  • розглянете програмне забезпечення для боротьби з плагіатом.

За новинами курсу слідкуйте на нашій сторінці у Facebook

Заняття розпочнуться у перших числах жовтня.

Заплановано набір двох груп.

Запис на курс можливий онлайн (для цього пройдіть невелике опитування: https://goo.gl/McuLuc) або завітайте у Відділ інформаційного забезпечення (каб. 5-6, колишнє приміщення поліклініки). Реєстрація на курс триває до 12 жовтня.