Сайт відділу міжнародних зв’язків та його FB-сторінка – серед найкращих наукових спільнот за версією Scientific Social Community

Соціальна мережа науковців Scientific Social Community визнала сайт відділу міжнародних зв’язків Львівського національного університету імені Івана Франка та його Fb-сторінку найкращими серед україномовних сайтів, які спільнота рекомендує для перегляду молодим ученим.

Про це йдеться на офіційній сторінці Scientific Social Community.

Рейтинг 10 спільнот у Facebook, рекомендованих для перегляду і коментарів науковому світу, від читачів Scientific Social Community

1. Scholarships, Fellowships and Grants for Former Soviet Republics
  2. Про: Гранти. Проекти. Стипендії.
  3. Гранти, стажування, конкурси в соціальних і гуманітарних науках
  4. Ivan Franko National University of Lviv – International Office
  5. Grants&Projects UA Гранти та проекти для України («Конгрес Активістів Культури»)
  6. Science Slam Україна
  7. Наукова ініціатива
  8. Ради молодих вчених України
  9. Форум «Наука. Бізнес. Інновації»
  10. Kyiv Scientific

За оцінками соціальної мережі науковців, міжнародний відділ ЛНУ ім. Івана Франка найбільш повно висвітлює освітні програми, зокрема Erasmus+, цікаві зустрічі, партнерські й «відкриті» стипендії в європейських університетах, дає поради з написання англомовних статей.