Шановні студенти, працівники і випускники Львівського національного університету імені Івана Франка!

2016-03-10-chessЗапрошуємо вас взяти участь одноденному шаховому турнірі, що відбудеться 9 квітня 2016 року з 10:30 до 18:00 в головному читальному залі Наукової бібліотеки Університету (вул. Драгоманова, 5).

Мета турніру – популяризація шахів серед студентів, працівників і випускників Львівського національного університету імені Івана Франка та вшанування пам’яті одного з найсильніших шахістів Львова 50-их років XX століття, неодноразового чемпіона міста, відомого математика, легендарного викладача Університету та Львівського фізико-математичного ліцею Богдана Дмитровича Воробця, якому 11 квітня 2016 року могло би виповнитися 85 років.

З положенням про проведення шахового турніру можна ознайомитись на веб-сторінці Університету за цим посиланням.

Організатори заходу: Первинна профспілкова організація працівників і Первинна профспілкова організація студентів Університету, ГО «Асоціація випускників ЛНУ ім. Івана Франка», Спортивний клуб Університету.