Шахісти Львівського університету – чемпіони України серед працівників освіти і науки України

З 27 лютого по 1 березня 2019 року в Києві відбувалися Всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти і науки України. Участь у змаганнях взяли понад 110 шахістів із 21 області та міста Києва – працівники закладів освіти, які є членами Профспілки працівників освіти і науки України.

Команда Львівщини на чолі з незмінним капітаном, старшим викладачем кафедри фізичного виховання і спорту ЛНУ ім. Івана Франка Святославом Поповичем, у складі доцента кафедри хімії Олександра Тимошука, старшого наукового співробітника Романа Литвина, викладача ліцею №45 Світлани Стигар і диспетчера факультету іноземних мов Віри Шиманської вже вп’яте виборола чемпіонство, здобувши золоті медалі.

Срібним призером стала команда з Івано-Франківської області.

Бронзу здобули представники Одещини.

Відтак викладачі Львівського університету змогли гідно підтримати почин студентів, ставши справжнім прикладом для наслідування.

Вітаємо команду з перемогою і бажаємо ще більших звитяг у майбутньому!