Школярі зі Стрілок побували в Університеті

23 лютого 2017 року у Дзеркальній залі ЛНУ ім. Івана Франка відбулася профорієнтаційна зустріч працівників Університету із учнями Навчального комплексу «Стрілківська школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів при ЛНУ ім. Івана Франка». У зустрічі взяла участь і директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Декан факультету культури і мистецтв, доцент Роман Крохмальний розповів школярам про багату історію Львівського університету та інтенсивну наукову та педагогічну діяльність університетського колективу.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Університету, доцент Андрій Гукалюк закцентував увагу учнів на специфіці цьогорічного вступу до вищих навчальних закладів, зокрема, до Львівського університету.

Надалі заступники відповідального секретаря, доцент Олексій Телегуз  та доцент Юрій Фургала,  ознайомили дітей із особливостями вступу та навчання на географічному факультеті й факультеті електроніки та комп’ютерних технологій.

Директор Львівського РЦОЯО Лариса Середяк більш докладно зупинилася на новаціях та особливостях цьогорічного ЗНО.

Для гостей зі Стрілок також провели екскурсію в Музеї історії Університету.

Світлини: Олександри Чури Більше фото