Слухачам із понад 20 країн світу вручили свідоцтва про завершення навчання на підготовчому відділенні Університету

Близько 50 слухачів із 21 країни світу завершили навчання на підготовчому відділенні Центру міжнародної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Упродовж року молоді люди вивчали українську мову як іноземну, слухали курси з розвитку мовлення, загальної термінології і профільних дисциплін (літератури й історії, математики та географії, фізики, хімії, біології), а відтак успішно склали іспити.

24 червня 2016 року в Центрі міжнародної освіти відбулося урочисте вручення випускникам свідоцтв про закінчення підготовчого відділення, які підтверджують рівень володіння українською мовою, необхідний для продовження навчання у ВНЗ України. Найкращі слухачі, які склали іспити з української мови та розвитку мовлення з високими результатами, також отримали сертифікати Львівського національного університету імені Івана Франка про володіння українською мовою як іноземною (УМІ) на рівні В-1.

З вітальним словом звернувся до випускників 2016 року завідувач підготовчого відділення для іноземних громадян, доцент Віктор Кревс. Віктор Євгенович привітав вихованців із завершенням навчального року та висловив упевненість, що цей новий етап життя, який  у них зараз починається, обов’язково буде успішним, а здобутий в Україні фах допоможе кожному зі слухачів реалізувати себе в професійній сфері як у нашій державі, так і в їхніх рідних країнах.

Навчання у Львівському університеті залишило студентам-іноземцям незабутні враження та приємні спогади, якими вони радо ділились під час урочистої академії. Випускники з усмішками пригадували, як вони вперше приїхали до Львова, які українські слова почули і вивчили першими, а також ділилися своїми спостереженнями за культурою мовлення у повсякденні. Слухачі згадували й настанови своїх викладачів, а  також ті  заняття, які найбільше їм запам’яталися впродовж навчального року.

Випускники підготовчого відділення для іноземних громадян продемонстрували свій рівень володіння українською мовою та знання творчості класиків української літератури. Оркун Бакиоглу, Огава Шіня, Мехмет Ерен, Нгуєн Мінь Тан і Хакан Килич продекламували напам’ять поезію Івана Франка «Не забудь, не забудь». Марокканці  Мехді Ероубі та Хамза Ел-Косталі проникливо виконали пісню «Чого являєшся мені у сні». «Садок вишневий коло хати» Тараса Шевченка прозвучав у майстерному виконанні слухача з Туреччини Мустафи Бакиоглу.

Зі словами подяки звернулись до своїх викладачів і наставників Джусок Чо з Кореї, Жан Люк Сагна з Сенегалу, Нгуєн Мінь Тан з В’єтнаму та Хакан Килич із Туреччини. Студенти з Марокко Мехді Ероубі та Хамза Ел-Косталі подарували учасникам урочистостей пісню арабською мовою.

На завершення заходу слухачі-іноземці спільно з викладачами та гостями свята переглянули відео про те, як пройшов рік їхнього навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Світлини: Олександри Чури Більше фото