Софію Федину нагородили Орденом княгині Ольги III ступеня

Президент України Петро Порошенко нагородив Орденом княгині Ольги III ступеня доцента кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського університету, громадську діячку Софію Федину.

Президент вручив нагороду Софії Романівні особисто – під час презентації вистави «Ремінісценції. UA» 8 грудня 2018 року.

«Людина, з якою ми пліч-о-пліч були на Майдані, яка провела багато часу на фронті, допомагаючи українським десантникам, людина, яка має Божу ласку і талант», – сказав Петро Олексійович про Софію Федину.

Згідно з Указом Президента №421/2018, державної нагороди Софія Федина удостоєна «за значний особистий внесок у розвиток національної культури, плідну громадську діяльність та високий професіоналізм».

Щиро вітаємо Софію Романівну Федину з високим визнанням її професійної та громадської діяльності. Бажаємо сили духу, мирного неба і віри у краще майбутнє!