International Joint Certificate Program on

Ivan Franko National University of Lviv

and

Julius Maximilian University of Würzburg, Germany

Львівський національний університет імені Івана Франка та Вюрцбюрзький університет імені Юліуса Максиміліана запрошують студентів-магістрів та аспірантів факультетів електроніки та комп’ютерних технологій, прикладної математики та інформатики, механіко-математичного факультету до участі у новій Спільній Міжнародній Сертифікаційній Програмі «Вибрані розділи обчислювальної математики».

Річна програма зосереджена на математичних основах комп’ютерних наук й у її рамках англійською мовою провідні науковці Львівського та Вюрцбюрзьського університетів читатимуть лекції за такими тематичними напрямами:

• обчислювальна геометрія
  • алгоритмічна теорія графів
  • комп’ютерна лінгвістика
  • алгоритми і структури даних в Python
  • стійкість великих динамічних систем.

Також у спільну сертифікаційну програму включено курс німецької мови.

Набір студентів-учасників Програми триватиме до 9 вересня 2016. Детальнішу інформацію про СМСП «Вибрані розділи обчислювальної математики» можна довідатись на сайті Програми:

або у контактних осіб на відповідних факультетах:

Юрій Іщук (yu.ishchuk at gmail.com) – Механіко-математичний факультет;

Віталій Горлач (horlatch at lnu.edu.ua) – Факультет прикладної математики та інформатики;

Олег Кушнір (o_kushnir at lnu.edu.ua) – Факультет електроніки і комп’ютерних технологій.