Співана Вервиця

25 березня 2015 року в каплиці св. Віри, Надії, Любові і їхньої матері Софії, що на факультеті культури та мистецтв, під керівництвом університетського капелана о. Тараса Островського та голови Катехетичної Комісії Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Павла Цвьоха  відбулась спільна молитва за мир і спокій у нашій державі.

Четвертокурсники хорового класу кафедри музичного мистецтва під батутою Людмили Слєсарєвої, за участі студента Олександра Поліновського, промовця Страстних таїнств, провели спільну молитву  «Співана Вервиця», яку учасники присвятили пам’яті Небесної сотні.

Усі присутні молились на подарованих священиками вервицях за здоров’я тих, хто сьогодні на фронті щоденно наражається на ризик, згадували тих, хто вже віддав своє життя за Україну.

На завершення спільної молитви капелан провів чин освячення престольного Хреста, подарованого жертводавцем до каплиці.

Отець Тарас зауважив, що студенти своїм талановитим співом віддячують за подаровану ласку, «адже той, хто молиться співаючи, – молиться двічі». «В Університеті таке свідчення дає можливість іншим студентам користати з молитви, а також брати приклад зі своїх ровесників і однокурсників. Це уможливлює спільний досвід молитви за мир і спокій у нашій родині та  державі», – наголосив студентський капелан.