Старостат для першокурсників

12 вересня 2017 року в Актовій залі представники адміністрації, керівники студентських організації і структурних підрозділів Університету ознайомили старост академічних груп першого курсу із широким спектром можливостей, які надає студентам навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

«Саме у Львівському університеті ви отримаєте можливість розкрити свій науковий і творчий потенціал. Пам’ятайте, що саме від вас залежатиме наскільки успішним і комфортним буде ваш шлях у світ освіти та науки. Тож будьте активними, цікавтесь життям Університету і старанно навчайтесь», – наголосив проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим, звертаючись до першокурсників.

Також Ярослав Іванович ознайомив студентів із перспективами, які відкриває перед молоддю навчання в Університеті, принципами і цінностями академічного середовища.

Керівник Студентського відділу Роман Яцикович розповів старостам про додаткові можливості для розвитку особистості й ознайомив присутніх з умовами надання соціальних та академічних стипендій.

Доєднуватися до численних творчих колективів Університету запросила молодь директор Центру культури і дозвілля Мирослава Булатова.

Голова Первинної профспілкової організації студентів Андрій Білинський і голова Студентського уряду Університету Богдан Іванусь привітали студентів з початком навчального року і закликали брати активну участь у громадському житті Львівського національного університету імені Івана Франка.

Додамо, що цьогоріч присягу студента Львівського університету  прийняли близько чотирьох тисяч першокурсників, які сформували 170 академічних груп.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото