Startup Battle захопив усіх – учасників, глядачів, арбітрів, гостей! Це подія, яка залишила незабутні враження! І це було круто!

А тепер офіційно. Це було заключне заняття з курсів «Інновації та підприємництво в ІТ сфері» – для бакалаврів 4-го курсу та «Підготовка науково-інноваційних проектів» для аспірантів 2-го курсу спеціальності «Комп’ютерні науки». Обидва курси вів доцент кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій Ігор Богданович Катерняк. За час навчання слухачі:

• ідентифікували можливості ІТ для створення нових цінностей;
  • оцінили власну ідею на предмет інноваційного впровадження та перспективи її поширення в бізнесі;
  • дізналисяпробізнес-моделітапродемонстрували намірзапочаткуваннявласноїсправи (startup);
  • зібрали команди, які працюють над перетворенням ідеї у реальний бізнес-проект,навчилися працювати в команді і демонстрували лідерські якості;
  • створили власну бізнес-модель для startup;
  • підготували концепцію бізнес-проекту;
  • розібралися з різними фінансовими механізмами забезпечення бізнесу, зрозуміли, як працюють фінансові інституції на ринку інвестицій;
  • ідентифікували і визначили потенційних партнерів;
  • побудували промо-стратегію.

І ось результат: 16 команд , 16 цілком різнопланових проектів.

Проекти оцінювало поважне журі:

Тарас Кицмей, Taras Kytsmey, Ph.D., Co-Founder and Board Member, SoftServe, Lviv, Ukraine

Томас Арктедіус, Thomas Arctædius, CEO, Ph.D. , CEO, Ayond AB, Stockholm,  Sweden

Андреас Нльсон, Andreas Nilsson, Ph.D., Head of Research & Innovation Intelleqt Information Technologies AB, Stockholm, Sweden

Andreas: «Congratulations to all students for taking their first step towards becoming entrepreneurs. Find Your problem, and fall in love with it. Good luck!»

Тарас Ненчук, Taras Nenchuk, Ph.D., Department of Electronics and Computer Technologiy, Ivan Franko National University of Lviv, Lviv, Ukraine

Ігор Катерняк, Ihor Katernyak, Ph.D., Department of Electronics and Computer Technologiy, Ivan Franko National University of Lviv, UDL System, Lviv, Ukraine

Ігор: «У кожного з нас були такі моменти в житті, коли ми загадували свої мрії, задумувалися про свою місію в цьому житті. Хтось має план збудувати «ракету» під свою супер ідею, але для цього потрібні великі ресурси, багато часу, повна конфіденційність, і не факт, що така місія буде успішна. Хтось для своєї подорожі вибирає «цивільний літак», такий як в Boeing 747 чи Airbus A380, де вже є від 40 до 400 пасажирів на борту, і, можливо, по дорозі доведеться зробити ще декілька пересадок від компанії до компанії, щоб досягнути місця свого призначення. Такій політ є досить безпечним, але все одно комфортність залежить від погодних умов у корпорації і від можливої правової турбулентності в державі. А хтось будує власний «літак» за прототипом військового (швидкий і маневрений), щоб саме несприятливі умови (загальна невизначеність) забезпечували його конкурентність на шляху до досягнення цілей. Тому зберіть свій екіпаж професіоналів, які розділять з Вами Ваші ідеї, щоб кожен Ваш намір розпочати власну справу (Startup) ставав тим, що забезпечить Ваш рух, поєднає Вас із черговим успіхом, наблизить Вас до мрії. Зробіть свою місію успішною!»

Переможець:

EasyVisit with slogan «We won’t let you starve to death». The goal is to create the tool that will help a client to obtain service and to make it more efficiently and successful for food providers. Both restaurants’ owners and visitors will benefit from using this app “Easy Visit”.

від Ірини Галенок, Ананстасії Козубської, Вероніки Хлібишин, Лесі Сікори, Ольги Зарицької (Iryna Halenok, Anastasiia Kozubska, Veronika Khlibyshyn, Lesja Sikora, Olha Zarytska)

Призові місця:

2-ге місце розділили проекти:

PresentUp with slogan «Share your ideas effectively», their project is a web service and a mobile application that solves the problem of interaction between the speaker and the audience during the performance and offline.

від Віктора Апопія, Олександра Середенка, Сергія Грабарського, Віталія Ляшенка, Ростислава Гарванко (Victor Apopiy, Olekssandr Seredenko, Sergiy Hrabarskiy, Vitaliy Lyashenko, Rostyslav Harvanko)

Та

GSM socket with slogan «Live with clear conscience!», GSM socket- device, that allows you to automatize and remotely control any electronic devices connected to it. GSMs01p, has a number of improvements, like an ability to connect additional sensors, control via SMS, ability to integrate with smart home systems and other, not that significant but demandable functions

від DK-team