Студент біологічного факультету – срібний призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з біології

Протягом трьох днів, з  19 по 21 квітня 2016 року, на природничому факультеті Житомирського державного університету імені Івана Франка проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології, у якій взяла участь талановита молодь вищих навчальних закладів України.

За результатами олімпіади студент біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Микола Кліщ виборов ІІ місце й отримав диплом ІІ ступеня.

Варто зазначити, що під час урочситого закриття олімпіади також журі вручило учасникам нагороди в шести номінаціях: «За високий рівень теоретичної підготовки», «За найкраще виконання практичного туру з гістологічних та анатомо-фізіологічних особливостей будови органів ссавців», «За високі показники виявлені при виконанні комп’ютерних тестових завдань», «За найкраще виконання завдань практичного туру з зоології безхребетних», «За найкраще виконання завдань практичного туру з ботаніки (анатомія і морфологія рослин)» та «За найкраще виконання завдань практичного туру з фізіології рослин».

Вітаємо Миколу Кліща з високими професійними досягненнями та бажаємо йому успіху на шляху до нових перемог!