Студент економічного факультету   переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит»

22-24 квітня 2015 р. на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся заключний етап ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук за спеціальністю «Гроші, фінанси і кредит».

На конкурс надійшло понад 150 студентських наукових робіт із 82 вищих навчальних закладів України. Під час заочного етапу рецензування цих робіт галузева конкурсна комісія претендентами на перемогу визначила авторів 40 робіт із 31 вищого навчального закладу України, яких запросили до участі у підсумковій науково-практичній конференції.

За високий рівень фахової підготовки журі визнало переможцем і відзначило дипломом І ступеня Ореста Андрійовича Овчара – студента освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності «Фінанси і кредит» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Вітаємо Ореста Овчара та його наукового керівника ‑ доцента кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Олега Михайловича Підхомного зі здобутою перемогою і бажаємо їм нових досягнень у науковій роботі!