Студент економічного факультету – призер Всеукраїнської олімпіади з економічної теорії

28-30 березня 2018 року в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія». В Олімпіаді взяв участь 61 студент із 36 вищих навчальних закладів України. До складу журі Олімпіади увійшли 18 провідних науковців у галузі економічної теорії із 14 закладів вищої освіти різних регіонів України.

Студенти Львівського університету, які взяли участь у змаганні, уже традиційно продемонстрували відмінні знання і гідно представили один із найкращих вищих навчальних закладів України.  Зокрема, за результатами олімпіади,  диплом ІІ ступеня виборов студент третього курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Андрій Постернак.

Кафедра аналітичної економії та міжнародної економіки економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка пишається своїм вихованцем.

Щиро вітаємо переможця і бажаємо йому подальшого особистісного зростання, успіхів у навчанні та науковій діяльності!