Студент економічного факультету – срібний призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія»

24 квітня 2015 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія», яка проходила з 21 по 24 квітня.

Цього року у фінальному етапі олімпіади змагалось понад 70 учасників, які представляли 49 вищих навчальних закладів України з 18 областей та міста Києва.

Олімпіада проходила у два тури, перший з яких передбачав виконання тестового та письмового завдання розрахункового характеру, другий – вирішення комплексного творчого ситуаційного завдання.

За результатами олімпіади одним із переможців став студент IV курсу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Остап Саловський, який посів друге місце та був нагороджений дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо Остапа з високими досягненнями і бажаємо йому подальших здобутків та успіхів!