Студент філософського факультету Львівського університету Владислав Колпаков став чемпіоном України серед шахістів з вадами зору

Впродовж десяти днів – з 1 по 10 травня 2018 року – в Івано-Франківську відбувався Чемпіонат України з шахів серед шахістів з вадами зору. У турнірі взяли участь 33 шахісти з усіх регіонів України, які змагалися між собою за швейцарською системою (у кожному наступному турі зустрічаються супротивники з однаковою або близькою кількістю очок). Перемогу в запеклій боротьбі виборов студент-магістр філософського факультету ЛНУ ім. Івана Франка Владислав Колпаков. На другому місці – Ігор Шепєлєв з Донецька, третій – Сергій Григорчук із Херсона.

До речі, це друга поспіль перемога Владислава Колпакова на Чемпіонатах України з шахів серед спортсменів з вадами зору. Минулого року Владислав уже тріумфував на цих змаганнях, що також проходили в Івано-Франківську, випередивши іншого львів’янина Івана Яцишина і вперше принісши чемпіонство Західній Україні. На сьогодні львівський студент вважається одним із найсильніших шахістів України серед спортсменів з особливими потребами (особистий рейтинг 2317 очок), і в складі збірної України двічі ставав срібним призером Чемпіонатів світу з шахів серед спортсменів з вадами зору. У грудні 2017 року Федерація шахів України присвоїла Владиславу Колпакову звання майстра спорту.

Студентська й академічна спільнота Львівського університету щиро вітає Владислава з перемогою і бажає нових здобутків!