Студент Університету – переможець Всеукраїнського конкурсу професійних читців імені Івана Франка

29 травня 2018 року в Будинку актора Національна спілка театральних діячів України за підтримки Львівського товариства у Києві та Івано-Франківського земляцтва провела Вечір вшанування пам`яті Івана Франка – «Читаємо Франка».

Вечір був  приурочений до роковин смерті Великого Поета. Програма Концерту об`єднала переможців Всеукраїнського конкурсу професійних читців ім. І. Франка, який НСТДУ провела напередодні, та провідних театральних діячів України. Метою Конкурсу «Читаємо Франка» є популяризація творів класика української літератури, вдосконалення та підвищення виконавської майстерності читців, підтримка обдарованих молодих виконавців.

Участь у Конкурсі взяли переможці міжобласних відбіркових турів, адже структуру НСТДУ складають Київське місцеве творче та 5 міжобласних відділень (Київське, Харківське, Львівське, Одеське, Дніпропетровське). За традицією переможців конкурсу визначили члени професійного журі, головою якого є народний артист України Петро Панчук, актор Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка.

Перемогу у конкурсі здобув  студент факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Росчіс.

Щиро вітаємо студента Університету і бажаємо йому нових творчих та професійних здобутків.