Студент Університету – переможець Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії

Упродовж двох днів – 11-12 квітня 2018 року – на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хімія», участь в якому взяли 54 студенти з 22 класичних і педагогічних університетів України.

Програма передбачала два етапи проведення олімпіади: виконання тестових завдань та виконання завдань на виявлення рівня теоретичних знань з базових і спеціальних дисциплін.

13 квітня 2018 року авторитетне журі під керівництвом завідувача кафедри органічної хімії Львівського університету, професора Миколи Обушака оголосило підсумки цьогорічних наукових змагань.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії серед студентів класичних університетів стали:

І місце – Микола Тупичак, Львівський національний університет імені Івана Франка.

ІІ місце – Олександр Коломієць, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

ІІІ місце – Михайло Пашко, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

ІІІ місце – Валерія Пирогова, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Найкращими знавцями хімії серед студентів педагогічних університетів є:

І місце – Марія Довга, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка.

ІІ місце – Денис Церклевич, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.

ІІІ місце – Ростислав Долгіх, ДВНЗ «Криворізький держаний педагогічний університет».

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників олімпіади і бажаємо їм подальших наукових звершень!