Студент Університету – учасник престижного британського конкурсу «BBC Cardiff singer of  the world»

За сприяння британського телеканалу ВВС упродовж 14-21 червня 2015 року у столиці Уельсу місті Кардіфф відбувається престижний пісенний конкурс «BBC Cardiff singer of the world».

Серед трьохсот учасників, які подали заявки, – студент факультету міжнародних відносин та факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, уродженець Демократичної Республіки Конго Блез Малаба.

Аби увійти до двадцятки фіналістів конкурсу «BBC Cardiff singer of the world», Блез разом із іншими учасниками пройшов триетапний відбір – DVD та живі прослуховування й упевнено зайняв своє місце серед 20 найкращих.

А відтак, упродовж конкурсу під час чотирьох запланованих концертів учасники виконуватимуть оперні композиції в супроводі симфонічного оркестру. Оцінювати талант співаків, зокрема й студента Львівського університету Блеза Малаби, буде поважне журі. Дійство відбуватиметься у Cardiff St.David’s Hall.

На переможця конкурсу «BBC Cardiff singer of the world» чекає цінна грошова винагорода – 15 000 фунтів стерлінгів.

Бажаємо Блезу успіху й перемоги!