Студентам ЛНУ ім. Івана Франка розповіли про роботу Львівської обласної ради

Сьогодні, 1 жовтня, у Львівській обласній раді відбулася відкрита лекція для студентів філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка щодо структури та діяльності Львівської обласної ради.

Таку зустріч ініціювала викладач філософського факультету кафедри політології Світлана Була. Саму ж лекцію прочитав керуючий апаратом (керівник справ) Львівської обласної ради Євген Захаревич. На лекції разом із молоддю також побував і голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Зокрема, Євген Захаревич розповів студентам вишу про структуру обласної ради, її основні функції та завдання. Також керуючий справами обласної ради наголосив, що саме обласній раді VI демократичного скликання довелося пройти важливий момент в історії державотворення. Саме під головуванням Петра Колодія обласна рада впродовж зими 2013-2014 років ухвалила сім рішень, які стали доленосними під час подій Революції Гідності.

До спілкування зі студентами також долучився особисто голова Львівської обласної ради. Він побажав кожному з них успіху на обраній ниві, а також незламної віри в розбудову вільної та незалежної Української держави. «Багато хто з вас, молодих людей, вже зовсім скоро буде обличчям влади. І, впевнений, що ви на процеси державотворення будете дивитися зовсім по-іншому. Адже на сьогодні ви і є тим рушієм, який вже змінив хід історії нашої держави: саме студентство стало першим, хто вийшов з протестом на майдан, не погодившись із рішенням тодішнього уряду Азарова. Ви розуміли, що майбутнє України – у Європі, а тому доклали всіх зусиль, аби обстояти свій вибір. Тому нині ствердно можу сказати, що майбутнє нашої держави – саме у ваших руках!», – наголосив Петро Колодій.