Студентів Університету відзначили обласними та іменними преміями

14 грудня в Актовій залі ЛНУ ім. Івана Франка представники Львівської обласної державної адміністрації і Львівської обласної ради нагородили найкращих студентів вищих навчальних закладів Львівщини.

У 2016 році найбільшої кількості відзнак Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації удостоєні студенти Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського національного університету імені Івана Франка.

Почесні грамоти, обласні й іменні премії отримали 30 студентів Університету, зокрема 24 студенти отримали премію Львівської ОДА та Львівської обласної ради, трьох студентів нагородили іменними преміями В’ячеслава Чорновола й академіка Євгена Лазаренка. Ще троє студентів ЛНУ ім. Івана Франка «за активну громадську діяльність, та вагомий особистий внесок у реалізацію молодіжної політики» удостоєні почесних грамот Львівської ОДА та Львівської обласної ради.

Від імені академічної спільноти ЛНУ ім. Івана Франка студентів привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, який запевнив молодь у повній підтримці їхніх ініціатив зі сторони Університету.

Також з вітальним словом до присутніх звернулася перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин, наголосивши, що «сьогодні Україна потребує професійних, креативних, розумних людей, які можуть протиставити ворогу не тільки силу, а й міцні знання».

«Я дуже сподіваюся, що ви не поїдете зі своєї країни, а будете власні знання використовувати на благо Батьківщини й українського народу», – зазначила Парасковія Дворянин.

Заступник директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації  Ігор Гайдук зазначив, що саме з ініціативи студентів в Україні відбуваються процеси, які спрямовують нашу державу на шлях економічного, політичного і культурного розвитку.