Студентка економічного факультету Аліна Вірменська – призерка ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Податкова система України»

10-12 квітня 2019 року у Тернопільському національному економічному університеті відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».

Студенти економічного факультету традиційно беруть активну участь у цих інтелектуальних змаганнях і цього року знову гідно представили Львівський університет та продемонстрували глибокі знання з проблем функціонування податкової системи України. За результатами олімпіади авторитетне журі нагородило дипломом третього ступеня студентку четвертого курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Аліну Вірменську.

Вітаємо Аліну з перемогою та бажаємо їй нових наукових досягнень!