Студентка економічного факультету – призерка Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент організацій»

У березні-квітні 2018 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент організацій». На конкурс надійшла 131 студентська наукова робота із 69 закладів вищої освіти України. Після першого етапу конкурсу члени журі відібрали 37 студентських робіт, авторів яких запросили для участі у підсумковій науково-практичній конференції.

Фінальний етап ІІ-го туру конкурсу відбувся 4-5 квітня 2018 року на факультеті економіки та управління Київського національного економічного університеті імені Вадима Гетьмана.

Студентка 4-го курсу економічного факультету спеціальності «Менеджмент» Ольга Павлишин успішно презентувала перед учасниками та журі результати науково-практичного дослідження на тему «Стратегії розвитку інноваційних стартапів в Україні» та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

За високий професіоналізм у підготовці переможця конкурсна комісія висловила подяку її науковому керівнику – доцентові кафедри менеджменту Львівського університету Маріанні Кохан.

Дякуємо членам конкурсної комісії та організаторам інтелектуальних змагань – кафедрі менеджменту факультету економіки та управління КНЕУ ім. Вадима Гетьмана за професійну підготовку та проведення конкурсу, створення сприятливих умов для творчого зростання обдарованої студентської молоді!

Вітаємо Ольгу та її наукового керівника! Щиро бажаємо їм успіхів та нових досягнень у науковій роботі!