Студентка економічного факультету Соломія Вольська – бронзовий призер Чемпіонату Європи з вільної боротьби 2016 року

За результатами індивідуальних виступів на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед жінок віком до 23 років (U 23), який тривав у місті Русе (Болгарія), студентка  Львівського національного університету імені Івана Франка Соломія Вольська виборола третє місце у ваговій категорії 63 кг. Тренери Соломії  – Олег Скобельський та Андрій Кушнір.

На Чемпіонаті Європи цьогоріч Соломія виконала норматив майстра спорту міжнародного класу з вільної боротьби.

Соломія Вольська навчається на ІІ курсі економічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка. Займається вільною боротьбою уже 8 років, а боротьбою самбо, відколи вступила до Університету.

Додамо, що студентка Соломія Вольська є  чемпіонкою України серед кадетів, молоді та спортсменів віком до 23 років, срібною призеркою Кубку Європейських Націй, бронзова призерка Чемпіонату Європи віком до 23 років, чемпіонка України з боротьби самбо (тренер – Араз Туваков).

Вітаємо Соломію з високими спортивними досягненнями і бажаємо їй нових перемог на міжнародних і національних змаганнях!

Світлини: Олександри Чури Більше фото