Студентка економічного факультету Тетяна Подоляк – переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»

30 березня 2016 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент».

На конкурс надійшло понад 220 студентських наукових робіт із 87 вищих навчальних закладів України. Усі роботи було поділено на 6 секцій. Авторитетна галузева конкурсна комісія відібрала 56 студентських робіт, авторів яких було запрошено до участі в підсумковій науково-практичній конференції.

За високий рівень фахової підготовки конкурсна комісія в секції «Антикризове управління та інформаційні системи у менеджменті» визнала переможцем Тетяну Подоляк, – магістрантку економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. За наукову роботу «Електронний уряд як інструмент реалізації організаційних змін» конкурсантку нагородили дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо Тетяну Подоляк та її наукового керівника – доцента кафедри менеджменту, кандидата економічних наук Марту Горинь зі здобутою перемогою та бажаємо їм нових досягнень у науковій роботі!