Студентка факультету педагогічної освіти Анастасія Маркевич – призерка ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Корекційна та соціальна педагогіка»

29 березня 2017 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Корекційна та соціальна педагогіка».

За результатами Всеукраїнської студентської підсумкової науково-практичної конференції студентка ІV курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» факультету педагогічної освіти Анастасія Маркевич здобула диплом  ІІ ступеня за наукову роботу «Соціально-педагогічна профілактика підліткової вагітності».

Вітаємо Анастасію Маркевич та її наукового керівника – доцента кафедри корекційної педагогіки та інклюзії Кальченко Л.В. з перемогою і бажаємо подальших наукових здобутків!