Студентка факультету педагогічної освіти Ірина Собко – призерка Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Соціологія»

17-18 травня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Соціологія». Понад 50 учасників олімпіади із 26 закладів вищої освіти України мали змогу продемонструвати теоретичні знання під час тестування та письмово розкрити положення програми й інструментарію соціологічного дослідження на одну із актуальних проблем сьогодення.

Вітаємо з блискучим результатом Ірину Собко – студентку 4 курсу факультету педагогічної освіти, яка виборола друге місце та була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Разом зі студенткою 1 курсу цього ж факультету Олександрою Верлинською вони здобули 3 командне місце серед решти університетів України, які брали участь у цьогорічній олімпіаді.

Вітаємо також наукового керівника Ірини та Олександри – кандидата соціологічних наук, доцента кафедри соціології Ольгу Ровенчак, яка мотивувала до участі, ґрунтовно підготувала і підтримувала студенток впродовж усіх днів олімпіади.

Членами журі ІІ туру олімпіади були також викладачі кафедри соціології – проф. Коваліско Н.В. та доц. Сенюра О.В., які засвідчили прозорість та об’єктивність в оцінюванні результатів олімпіади.