Студентка факультету педагогічної  освіти  Ольга Приходняк  виборола ІІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності  «Корекційна освіта»

Упродовж 13-15  квітня 2016 року на  базі  Кам’янець-Подільського  національного університету імені Івана Огієнка  проходив  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Корекційна освіта» (з міжнародною участю).

Олімпіада проходила у два тури, перший із яких передбачав виконання письмових конкурсних завдань, а   другий  – представлення конкурсних наукових робіт учасників.

За результатами олімпіади студентка ІІІ курсу  кафедри корекційної освіти  та інклюзії факультету педагогічної  освіти   Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Приходняк  виборола  ІІІ місце і  була нагороджена  дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо Ольгу Приходняк із перемогою та бажаємо їй натхнення, успіху та нових перемог!