Студентка філософського факультету – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук

Упродовж 24-25 березня 2015 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з політичних наук, присвячений актуальним питанням сучасних наукових досліджень у галузі політичної науки.

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 69 студентських наукових робіт, що надійшли з 35 вищих навчальних закладів. У конкурсі взяли участь 38 студентів, які представляли 29 вищих навчальних закладів України.

Привітали конкурсантів Ректор університету, професор Ігор Цепенда, проректор з наукової роботи, професор Андрій Загороднюк, завідувач кафедри політології, професор Василь Климончук. Кваліфіковане журі, до складу якого увійшли провідні науковці в галузі політичної науки з усіх регіонів України, оцінило теоретичні та творчі здібності студентів, котрі представили кращі наукові школи та освітні заклади України.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт і наукових доповідей конкурсантів було визначено переможців і призерів інтелектуального змагання.

За підсумками роботи II Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук магістрантка кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка Галина Іленьків виборола перемогу й отримала диплом І ступеня.

Переможцями також стали студенти: І.І. Зельманович (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника), Д.О. Корнієнко, А.М. Лось (Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара).

Дипломами ІІ ступеня нагородили: Біднову Ю.В. (Міжрегіональна Академія управління персоналом), Лелекіну Є.О. (Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля), Репецьку А.Г. (Чернівецький національний університ імені Юрія Федьковича), Сав’юк І.В. (Рівненський державний гуманітарний університет), Шелембу М. М. (Ужгородський національний університет).

Диплом ІІІ ступеня отримали: Висоцька К.О. (Чорноморський державний університет імені Петра Могили), Ковалко В. О. (Національний університет «Острозька Академія»), Ковальов С.Л. (Одеський національний університет імені І.І. Мечникова), Лесюк А.С. (Полтавська державна аграрна академія), Луцик О.О. (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди), Манілов Ю.М. (Житомирський державний університет імені Івана Франка), Мальцева О.О. (Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова), Піскурьов Є.Ю. (Миколаївський національний університет ім. В.О.Сухомлинського), Федорів М.М. (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).