Упродовж 24-26 березня 2016 року на базі  Криворізького національного університету  проходив ІІ  етап Всеукраїнського  конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук  у галузі «Геологічні науки», у якому взяли участь понад 20 студентів із різних регіонів України.

За підсумками конкурсу  перемогу здобула студентка ІІ курсу геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Юлія Остапчук, яка представила свою наукову роботу на тему: «Сульфати Zn в зоні окиснення сульфідних руд Мужієвського родовища» (науковий керівник – завідувач кафедри мінералогії , доцент Леонід Скакун).

Вітаємо Юлію Остапчук із перемогою і бажаємо їй успіху та нестримного наукового пошуку!