Студентка Університету Аліна Алонзова – призерка професійного конкурсу «Майбутнє туристичної галузі»

Студентка IV курсу географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Аліна Алонзова взяла участь у конкурсі студентських наукових робіт «Майбутнє туристичної галузі», який провів національний туроператор «Travel Professional Group (TPG) Україна». Конкурс відбувся на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка й у ньому взяли участь студенти туристичних спеціальностей закладів вищої освіти з різних куточків України.

За результатами конкурсу Аліна Алонзова виборола ІІ місце, представивши наукову роботу «Перспективи розвитку кластерів сільського туризму в Карпатському регіоні» (науковий керівник – ст. викладач Юрій Зінько).

Завдяки перемозі студентка буде отримувати стипендію від туроператора «TPG» і матиме можливість працевлаштування у регіональному офісі цієї туристичної компанії у Львові.