Студентка Університету – переможниця обласного етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Днями у Львові підвели підсумки ІІ (обласного) етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації. Про це повідомляє Департамент освіти і науки ЛОДА.

Зокрема, згідно із повідомленням, цьогоріч участь у конкурсі взяли близько 80 студентів – переможців попереднього етапу. За результатами конкурсу визначили найкращих знавців української мови серед студентів ВНЗ Львівщини.

Найуспішніше виконала завдання п’ятого рівня студентка ІІ курсу філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Тереза Багай.

Щиро вітаємо переможницю і бажаємо їй подальших інтелектуальних та професійних звершень.