Студентки економічного факультету Ольга Бура та Ірина Добровольська – серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»

1 квітня 2019 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит».

Цього року на конкурс надійшло понад 100 наукових робіт з різних закладів вищої освіти України. З-поміж них члени галузевої конкурсної комісії відібрали лише 37 студентських робіт, автори яких взяли участь у підсумковій конференції у Києві.

Серед учасників підсумкової конференції члени авторитетного журі відзначили студенток магістратури економічного факультету Львівського університету Ольгу Буру та Ірину Добровольську. Їхня робота на тему «Удосконалення фінансових індикаторів у методології Національної оцінки ризиків» отримала престижну нагороду – диплом ІІ ступеня. Варто відзначити, що Ольга та Ірина уже другий рік поспіль є призерами всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт і підтверджують високий рівень фахової підготовки студентів-фінансистів економічного факультету Університету.

Вітаємо Ольгу та Ірину, а також їхнього наукового керівника – професора кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту економічного факультету, доктора економічних наук Олега Підхомного! Бажаємо їм успіхів та нових досягнень у науковій роботі!