Студентки економічного факультету – призерки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою»

22 березня 2018 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою». На конкурс надійшло понад 60 студентських наукових робіт з різних вищих навчальних закладів України. Члени авторитетного журі відібрали 21 студентську роботу, а їхніх авторів запросили до участі у підсумковій науково-практичній конференції.

Галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень фахової підготовки студентів 4-го курсу спеціальності «Фінанси і кредит» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ольги Бурої та Ірини Добровольської.  А відтак, студентки Університету отримали дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу «Вплив кредитних відносин на тінізацію економіки України».

Вітаємо Ольгу та Ірину, а також їхнього наукового керівника – професора кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту, доктора економічних наук  Олега Підхомного з перемогою і бажаємо їм нових досягнень у науковій роботі.