Студентки філологічного факультету – призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу наукових робіт у галузі «Слов’янські мови та літератури»

Студентки філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Дика й Анна Комариця вибороли відповідно перше і третє місця в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт у галузі «Слов’янські мови та літератури», що відбувся 22-23 березня 2017 року на базі Запорізького національного університету.

Зокрема, за результатами роботи у секції «Слов’янські мови (у т. ч. російська)» за наукову роботу «Стереотип поляка у мовній свідомості студентів України (на матеріалі анкетування)» (науковий керівник – професор Алла Кравчук) Ольга Дика отримала диплом І ступеня.

Анна Комариця, яка працювала у секції «Слов’янські літератури (у т. ч. російська)», отримала диплом ІІІ ступеня за наукову роботу «Топос таємниці у творах Михайла Яцкова й Антуана Густава Матоша» (науковий керівник – Мар’яна Климець).

Щиро вітаємо переможниць і бажаємо їм нових наукових звершень!