Студентська наукова конференція  «Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні»

28 квітня 2015 року на географічному факультеті відбулась XVI студентська наукова конференція «Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні».

Привітали учасників конференції декан географічного факультету Володимир Біланюк, завідувач кафедри економічної і соціальної географії, Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка Олег Шаблій, завідувач кафедри ґрунтознавства та географії ґрунтів професор Степан Позняк, завідувач кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи професор Семен Кукурудза та заступник декана з навчально-виховної і наукової роботи Ігор Рожко.

Після урочистого відкриття конференції студенти представили наукові дослідження що стосуються актуальних питань із різних галузей географії. Відтак, учасники заходу обговорили проблеми, пов’язані з виробництвом в аграрній сфері, оцінили гідроенергетичний потенціал річок України, розглянули мотиваційно-психологічні аспекти в сфері туризму, а також торкнулись питань, пов’язаних із метеорологічними процесами.