Студентські дебати «Україні необхідна децентралізація»

З ініціативи кафедри європейського права у співпраці з міжнародною організацією «Democracy Reporting International» та Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка 28 квітня 2015 року на факультеті міжнародних відносин відбулися студентські дебати в кембриджському форматі на тему: «Україні необхідна децентралізація». Партером заходу є Кембриджська спільнота в Україні.

10 студентів I-V курсів юридичного факультету та факультету міжнародних відносин у складі двох команд змагаються у двох раундах публічних дебатів щодо проблеми доцільності децентралізації влади в Україні, за підсумками яких переможець отримає відзнаку та подарунковий сертифікат на придбання книжок в Amazon і можливість участі в наступному заході від Democracy Reporting International в Києві.

Інтелектуальні змагання оцінює вимогливе журі, до складу якого ввійшли: президент Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню, доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Микола Гнатовський, завідувач кафедри європейського права Львівського національного університету імені Івана Франка Михайло Микієвич, експерти з міжнародного публічного права – консультант-спостерігач Конституційної Комісії, керівник проекту організації «Democracy Reporting International», адвокат Андрій Козлов і викладач НУ «Києво-Могилянська академія» Сергій Петухов.

У рамках заходу відбудеться майстер-клас від експертів міжнародного права з аналізом аргументів, які запропонують команди-учасники дебатів.