Студенти біологічного факультету – серед переможців  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

18-20 березня 2015 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка (м. Полтава) відбувався Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека». Студентка кафедри екології біологічного факультету Ірина Штинь була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за роботу на тему: «Оцінка токсичності нафтозабруднених грунтів у процесі фіторемедіації».

За результатами підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за галуззю «Біологічні науки», яка пройшла у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича 24-26 березня 2015 року, студенти біологічного факультету отримали дипломи І та ІІ ступеня. Зокрема, студентка кафедри генетики та біотехнології Мар’яна Федчишин виборола перемогу, отримавши диплом І ступеня за роботу «Біосинтез фосфогліколіпідного антибіотика тейхоміцину А штамом Actinoplanes teichomyceticus NRRL-B16726: аналіз методами порівняльної генетики», а студентка кафедри фізіології людини і тварин Ольга Дорош була нагороджена дипломом ІІ ступеня за дослідження на тему: «Взаємозалежність функціонування Са2+-уніпортера з іншими транспортувальними системами секреторних клітин сльозових залоз».

Вітаємо Штинь Ірину, Федчишин Мар’яну та Дорош Ольгу з високими науковими досягненнями й бажаємо їм успіхів у навчанні та подальшій науковій праці!